Pro výrobce potravin a nápojů, výběrpravé nerezové potrubíje zásadní zajistitbezpečnost produktu, hygiena a odolnost proti korozi. ASTM A312 TP304LNaplánujte si trubky z nerezové oceli 10Sjsou široce používány vaplikace pro zpracování potravinkvůli jejichnízký obsah uhlíku, čistitelnost a kompatibilita se sanitárními systémy.
Přehled ASTM A312 TP304L Schedule 10S
ASTM A312definuje požadavky nabezešvé a svařované trubky z austenitické nerezové ocelivhodné proaplikace pro vysoké-teploty, nízké- až střední-tlaky.
Stupeň materiálu: TP304L Nerezová ocel
Nominální velikost potrubí (NPS): 1/2" – 12" (typické velikosti pro potravinářský průmysl)
Naplánovat: 10S (tenká-trubka pro nízkotlaké-aplikace)
Aplikace: Zpracování potravin, výroba nápojů, mlékárenské potrubí, pivovarské systémy, farmaceutické výrobní linky
Proč je TP304L preferován pro zpracování potravin
Nízký obsah uhlíku
Minimalizujesenzibilizace při svařování, sníženíkoroze ve svarových spojích, zásadní prohygienické potrubní systémy.
Vynikající odolnost proti korozi
Odolný vůčimírné kyseliny, zásady a potravinářské-chemikáliezajišťuje dlouhodobou-trvanlivost.
Hladká povrchová úprava
Trubky lze leštit dosanitární povrchy (2B, BA nebo zrcadlový lesk)zabránitbakteriální nahromadění.
Soulad s průmyslovými standardy
Vhodné prostyk s potravinami podle předpisů FDA a EU.
Snadnost výroby
Může býtohýbané, svařované a spojené se sanitárními armaturamianiž by byla ohrožena hygiena.
Typické rozměry trubek 1"–4" SCH 10S TP304L
| Jmenovitá velikost potrubí (palce) | Vnější průměr (mm) | Tloušťka stěny (mm) | Vnitřní průměr (mm) | Přibl. Hmotnost na metr (kg/m) |
|---|---|---|---|---|
| 1" | 33.4 | 2.77 | 27.86 | 2.2 |
| 1.5" | 48.3 | 2.77 | 42.76 | 3.1 |
| 2" | 60.3 | 2.77 | 54.76 | 4.2 |
| 3" | 88.9 | 3.05 | 82.8 | 7.5 |
| 4" | 114.3 | 3.05 | 108.2 | 11.5 |
Poznámky: Rozměry jsou v souladu sASTM A312 / ASME B36.19Mstandardy.
Klíčové výhody pro potravinářský průmysl
Hygienické a{0}}nekontaminující: TP304L nereaguje s většinou potravinářských výrobků.
Odolnost proti korozi a kyselinám: Rukojetiovocné šťávy, mléčné výrobky a nápojebez kontaminace.
Lehký pro snadnou instalaci: Tloušťka stěny SCH 10S snižuje hmotnost při zachování celistvosti.
Hygienické svařování: Nízká-uhlíková třída zajišťujebezpečné svary, které odolávají mikrobiálnímu růstu.
Dlouhá životnost: Vhodné pronepřetržitý provozve zpracovatelských závodech.
Aplikace v potravinářském průmyslu
Mléčné potrubí: Linky pro přenos mléka, sýrů a jogurtů
Výroba nápojů: Potrubí na pivo, nealkoholické nápoje a džusy
Farmaceutické-řady potravin: Výživové a tekuté doplňky
Připojení sanitární nádrže: Systémy CIP (Clean-in{1}}Place).
Výměníky tepla a procesní potrubí: Tenkostěnné spoje-odolné proti korozi-
Kontrola a zajištění kvality
Ověření rozměrů: vnější průměr, tloušťka stěny a kontrola tolerance
Kontrola povrchové úpravy: Hladké povrchy, aby se zabránilo usazování mikrobů
Hydrostatické testování: Zajišťuje provoz bez úniku-při nízkých tlacích
MTC a ověření-třetí stranou: Certifikáty potvrzujícíchemické složení, mechanické vlastnosti a{0}}potravinářství vyhovující požadavkům
FAQ
1. Co je potrubí ASTM A312 TP304L Schedule 10S?
Je to anízkouhlíkové-trubky z austenitické nerezové ocelisPlán tloušťky stěny 10S, vhodné proaplikace s nízkým- až středním-tlakemvpotravinářský, nápojový a farmaceutický průmysl.
2. Proč je při zpracování potravin preferován TP304L před TP304?
TP304L mánižší obsah uhlíku, což snižujesenzibilizace při svařování, předcházeníkoroze ve svarových spojích-kritické propotrubí pro hygienické potraviny.
3. Jaká je tloušťka stěny 1"–4" trubek SCH 10S TP304L?
1" trubka: 2,77 mm (0,109 palce)
2" trubka: 2,77 mm (0,109 palce)
3" trubka: 3,05 mm (0,120 palce)
4" trubka: 3,05 mm (0,120 palce)
4. Jaký je vnější průměr (OD) těchto trubek?
1" trubka: 33,4 mm (1,315 palce)
2" trubka: 60,3 mm (2,375 palce)
3" trubka: 88,9 mm (3,5 palce)
4" trubka: 114,3 mm (4,5 palce)
5. Jaký je vnitřní průměr (ID)?
ID=OD-2×Tloušťka stěnyID=OD - 2 \\times Wall\\ ThicknessID=OD-2×Tloušťka stěny
Příklad: 4" SCH 10S → ID=114.3 – 2 × 3.05=108.2 mm (4,26 palce)
6. Jaká je přibližná hmotnost na metr?
1" trubka: 2,2 kg/m (1,48 lb/ft)
2" potrubí: 4,2 kg/m (2,83 lb/ft)
3" potrubí: 7,5 kg/m (5,04 lb/ft)
4" potrubí: 11,5 kg/m (7,73 lb/ft)
7. Mohou být trubky TP304L svařovány v terénu?
Ano. TP304L jesnadno svařitelné pomocí standardních nerezových postupů. Použitínízkouhlíkové výplňové tyče-pro sanitární aplikace pro zachování odolnosti proti korozi.
8. Jsou tyto trubky vhodné pro potravinářské-aplikace?
Ano. TP304L jeV souladu s FDA- a EU-prostyk s potravinami, takže je ideální promlékárenské, nápojové a farmaceutické linky.
9. Zvládnou tyto trubky kyseliny a čisticí chemikálie?
Ano. TP304L jekorozi-odolné vůči mírným kyselinám, zásadám a čisticím prostředkůmběžně používané při zpracování potravin.
10. Jsou rozměry standardizovány v metrických a imperiálních jednotkách?
Ano. Následují trubky ASTM A312specifikace mm i palcezajistitglobální kompatibilita.
11. Jaké povrchové úpravy jsou k dispozici pro potravinářské potrubí?
2B zakončení(hladké, za studena-válcované)
Dokončení BA(světle žíhaný)
Leštidlo na zrcadlopro sanitární aplikacezabránit růstu bakterií
12. Jak ověřím tloušťku a rozměry stěny?
Použitíposuvná měřítka, mikrometry nebo ultrazvukové testovánípotvrditTolerance ASTM A312.
13. Zvládne SCH 10S vysoký tlak?
SCH 10S jetenkostěnné-, vhodné pronízkotlaké-potrubí. Provedení vyššího tlaku, zvážitSCH 40S nebo SCH 80S.
14. Jak dlouho mohou tyto trubky vydržet v systémech zpracování potravin?
Při správné instalaci a údržbě mohou trubky TP304L vydržet15–20+ letv hygienických potravinových nebo nápojových systémech.
15. Lze tyto trubky používat v pivovarech a mlékárnách?
Ano. TP304L je široce používán vpivovary, mlékárny a závody na zpracování šťávkvůlisanitární svařitelnost a odolnost proti korozi.
16. Jsou tyto trubky bezešvé nebo svařované?
ASTM A312 zahrnuje obojíbezešvé a svařované trubky. Bezešvé trubky jsoutrochu silnější, zatímco svařované trubky jsounákladově-efektivní pro větší průměry.
17. Jak zajistím sanitární svařování?
Použitínízkouhlíkové přídavné kovy
Před a po svařování očistěte svarovou oblast
Pasivujte svary pro údržbuodolnost proti korozi
18. Lze tyto trubky použít v systémech CIP (Clean-in-Place)?
Ano. Tenkostěnné-trubky SCH 10S TP304L jsou ideální proCIP systémy, což umožňujeúčinné čištění a minimální růst mikrobů.
19. Jaké inspekční normy jsou dodržovány?
Rozměrové kontroly(OD, tloušťka stěny, délka)
Hydrostatické testovánípro nepropustný-provoz
Kontrola povrchupro zajištění hladkých povrchů
MTC a ověření třetí{0}}stranoupro chemické složení a mechanické vlastnosti
20. Kde najdu tabulky plných rozměrů pro trubky TP304L SCH 10S?
Kompletní grafy jsou k dispozici vNormy ASTM A312 / ASME B36.19Ma oddůvěryhodní výrobci trubek, krycíVelikosti 1/2"–12" s OD, ID, tloušťkou stěny a hmotností na metr.

